Den otců 14. 06. 2024

Ve čtvrtek 13. 6. jsme na naší školní zahradě oslavili Den otců. Toto odpoledne jsme věnovali tatínkům a dětem na oslavu jejich svátku, protože víme, že i tatínci si zaslouží oslavit svůj výjimečný den. Sportovní odpoledne jsme odstartovali oblíbenou aktivitou - přetahování lanem, kdy se proti sobě postavili silní, vyrovnaní soupeři. Na jedné straně družstvo tatínků a na druhé straně šťastné a natěšené děti odhodlané porazit své tatínky. Proto nebylo pro nikoho žádným překvapením, že zahajovací soutěž vyhrály právě děti, které vítězství řádně oslavily šťastným smíchem. Dále byly pro tatínky a jejich děti nachystány sportovní aktivity, při nichž tatínci překonávali úkoly na 6 stanovištích. Po dokončení všech úkolů daly děti svým tatínkům přáníčko, které jim vyrobily. Celou akci jsme ukončili opékáním špekáčků, protože po tak sportovním odpoledni bylo potřeba doplnit vydanou energii.

Všem děkujeme za krásné odpoledne a věříme, že si to všichni pořádně užili.

Budeme se těšit na další společnou akci.

Bc. Petra Šulová, učitelka 1. třídy