Plán akcí

Září 2021

datum akce
07. 09.

V úterý zveme rodiče dětí 1. třídy na společnou třídní schůzku. Sejdeme se v 16.00 hodin na školní zahradě. Účast bez dětí.

07. 09.

V úterý půjdou předškolní děti 2. a 3. třídy do sportování do haly na Bartošovu čtvrt. V září je čeká atletická průprava. S sebou: batoh, krabičku na svačinu, lahev s pitím, tenisky se světlou podrážkou, sportovní převlečení, roušku do trolejbusu a děti strarší 6 let jízdenku.Sportování proběhne od 9:30 do 10.30 hodin.

08. 09.

Ve středu proběhnou třídní schůzky rodičů dětí 2. třídy. Proběhnou od 16.00 na školní zahradě. Účast bez dětí.

09. 09.

Ve čtvrtek zveme rodiče dětí 3. třídy na třídní schůzky . Sejdeme se v 16.00 hodin na školní zahradě. Účast bez dětí.

14. 09.

21. 09.