Plán akcí

Únor 2021

datum akce
03. 02.

Díky svému povolání si děti v 1. třídě vyzkouší, jaké to je, být veterinářem. Budou se starat o ptáčky,kterým vyrobí krmítko.

05. 02.

Děti z 2. třídy U Sluníčka si vyzkouší být herci. Zahrají si pohádku Budík a sluníčko.

11. 02.

Tento den proběhne v naší školce  ve všech třídách karneval. Děti z 3. třídy U Jablíčka přijdou v maskách vyrobených z materiálů "co dům dal." Více o karnevalu v jednotlivých třídách najdete na nástěnce v šatně.

12. 02.

Děti v 1. třídě se mohou těšit na pohádku Vrána a jablíčko.

15. 02.

V době od 15.2. do 19.2.2021  zažijí všechny děti v naší  MŠ pohádkový týden. Sledujte informace na nástěnkách.

19. 02.

Poslední den pohádkového týdne čeká na děti  ve 2. třídě U Sluníčka maňásková pohádka "Jak šly kočky do světa." Pohádku jim zahrají jejich paní učitelky Jana a Verunka.

24. 02.

Vařečkové divadlo - maminčina vařečka - ve 3. třídě U Jablíčka. Bližší informace na nástěnce 3. třídy.

25. 02.

Děti 2. třídy U Jablíčka se promění v automobilové závodníky. Pojedou "Sluníčkové Kútovské rallye. Kdo bude chtít si vyrobí doma svoji "závodničku" z papírové krabice, v které pojede.  Přinese si  ji v den závodu do školky. Podrobnosti na nástěnce.

Změna programu vyhrazena.