Dýňové tvoření 23. 10. 2019

Ve středu jsme měli ve školce velikou slávu! Co se dělo? Celá školka se sešla dohromady – všechny děti, všichni rodiče a všechny paní učitelky!

Podzim totiž zaklepal na dveře a kromě krásných Podzimníčků, kteří nám vyzdobili halu školky, se nám objevily před školkou strašidelné dýně, které děti spolu se svými maminkami, tatínky, babičkami a dědečky vyřezali a opravdu nápaditě ozdobili!

A protože bychom se do jedné třídy nevlezli, tvořilo se U Vodníčků, U Jablíček i U Sluníček. Všechny dýně ale potom společně skončily právě před školkou, kde nám podle tradice, kterou založili skotští Keltové, a která k nám přišla z Ameriky pod názvem Helloween, chrání naši školičku před vším zlým.

Všem rodičům děkujeme za opravdu hojnou účast! Náležitě jsme si tento den všichni užili! :-)

Bc. Michaela Patáková, učitelka 1. třídy