SLAVÍME 40. NAROZENINY 13. 06. 2019

Ano, je to tak. Naše školka má už 40 let a my jsme to v jeden krásný, červnový čtvrtek pořádně oslavili! Pozvali jsme všechny maminky, tatínky, dědečky, babičky, a hlavně všechny děti na naši zahradu!

Na naši velkou slávu se byla podívat dokonce úplně první paní ředitelka naší školky a společně s naší současnou paní ředitelkou se ujaly zahajovacího slova.

A pak už to šlo ráz na ráz. Naše děti měly úvodní vystoupení, aby se všichni mohli podívat, co se ve školce naučily. Dokonce každá třída zazpívala vlastní hymnu za doprovodu kytary či harmoniky.

Potom začala teprve ta největší zábava. Do školky jsme totiž pozvali veselého klauna Huberta, který s dětmi hrál nejrůznější hry a pořádně je pokropil vodou, protože byl opravdu teplý letní den – koneckonců květinka stříkající vodu byla nejoblíbenější atrakcí jak u dětí, tak u dospělých. :-)

Na zahradě jsme taky měli skákací hrad, ze kterého měly velkou radost děti. Pro rodiče sem přijel pán na kole se stánkem plným výborné kávy. To ovšem nebylo všechno – k občerstvení jsme na zahradě měli dokonce pravou točenou malinovku a paní kuchařky nachystaly nejrůznější dobroty.

Děti si v průběhu slavnosti také chodily do „obchůdků“, kde si mohly koupit za nálepky spoustu krásných věci. Nebo si mohly nechat namalovat něco krásného na obličej od Sofinčiny šikovné maminky nebo od našich šikovných paní učitelek.

A to nejlepší na konec. Co je nejlepší? No přece ´opékačka´ špekáčků hned za rohem naší školky! Po celém odpoledni totiž všem pořádně vyhládlo!

Opravdu velmi moc děkujeme všem rodičům, kteří se podíleli na přípravě naší slavnosti a pomohli nám tento den udělat tak výjimečným, jakým byl. Děkujeme i všem rodičům, kteří si našli čas a naší krásné oslavy se zúčastnili!

Všichni jsme si tuto slávu moc užili – sami se podívejte na fotky, ze kterých veselá a příjemná atmosféra přímo čiší! Za tyto fotky vděčíme a moc děkujeme panu Šebákovi! :-)

Bc. Michaela Patáková, učitelka 3. třídy