Bratrstvo psích tlapek - Bindi Sue u nás ve školce 25. 09. 2020

Bindie Sue postupně navštívila děti ze všech tříd. Kdo to vlastně Bindi Sue je? Její panička nám prozradila, že ji zachránila, protože ji někdo přivázal k bráně útulku pro psy. Našla ji tam sice náhodou, ale zalíbila se jí natolik, že bez ní nedokázala odejít a teď se věnují canisterapii. Uuuf, ještě že teď už má Bindi teplý pelíšek a plnou misku! No posuďte sami, viděli jste někdy pohodovějšího pejska?

Díky skvělým lektorkám jsme se dozvěděli, jak se o takového psa musíme starat. Není to jen tak - k péči patří kartáčování, venčení, ale třeba i čištění zubů pastou s masovou příchutí.

Povídání bylo proloženo zábavnými praktickými ukázkami a úkoly. Děti si vyzkoušely, jak se připíná obojek, vodily Bindi na vodítku a došlo i k názorné ukázce, jak se mají chovat, když si chtějí pohladit cizího pejska.

Nakonec děti Bindi pochválily za to, jak byla po celou dobu šikovná a daly jí z ruky pamlsek.

Tak ahoj, Bindi Sue, a zase přijď!

Bc.Šárka Kupčíková, učitelka 1.třídy