Mikulášské pečení a čertovské dovádění U Vodníčků 04. 12. 2019

Kde se vzal, tu se vzal, Mikuláš pod okny stál. V ruce zlatou berličku, na hlavě měl čepičku, z bílých vousů teplý šál, takhle děti vypadal.

Divadélko ve školce 29. 11. 2019

Když prší, kvetou paraplíčka, když prší voda do ticha, poslouchej déšť a zavři víčka, když prší, kvetou paraplíčka, a každé někam pospíchá.

Větrníkový den 21. 11. 2019

21. listopad je Evropským dnem pro cystickou fibrózu. Využili jsme tento den k šíření osvěty o závažné nemoci, která bohužel postihla i jednoho kamaráda v naší mateřské škole.

Návštěva Zdravotní školy ve Zlíně 14. 11. 2019

Předškoláci ve čtvrtek navštívili Zdravotní školu, kde studenti dětem ukázali, jak vypadá naše kostra a jaké máme vnitřní orgány.

Zdravá 5 v naší školce 13. 11. 2019

Do naší školky přišli dva maňásci, kteří nás přivítali pohádkou o zdraví a o tom, co všechno jíme, co je zdravé a co ne.

Skanzen Rochus 24. 10. 2019

Ve čtvrtek jsme se se staršími dětmi vypravili do Uherského Hradiště do skanzenu Rochus. Hned při příjezdu nás očarovala krásná příroda, kterou osvítilo sluníčko a provázelo nás na celé cestě.