Oslava Dne Země na Burešově: Co děje v trávě? 28. 04. 2022

Všechny třídy se vydaly na Burešov, kde společně oslavily Den Země.

Vědci z mateřské školy: Proč pečujeme o les? 22. 04. 2022

První třída se vydala poprvé na delší cestu trolejbusem. A to dokonce až na Univerzitu Tomáše Bati.

Vědci z mateřské školy: Jak dát šanci starým věcem? 20. 04. 2022

20. dubna dopoledne děti ze třídy U Jablíčka navštívily Vzdělávací komplex UTB, Ústav školní pedagogiky FHS. Byl zde pro děti připraven Vzdělávací program pro děti předškolního věku vytvořený studentkami oboru Učitelství pro mateřské školy.

Velikonoční tvoření U Vodníčků 07. 04. 2022

Ve čtvrtek se děti z 1. třídy těšily na maminky, tatínky, babičky a dědečky. Přišli totiž za námi do třídy a společně vyráběli velikonoční dekoraci.

Velikonoční tvoření ve 2. třídě U Sluníčka 06. 04. 2022

Do třídy U Sluníčka přišli rodiče, aby si společně s dětmi ubrouskovou technikou nazdobili vajíčko, usazené do jarní travičky.

Putování dětí ze třídy U Jablíčka za velikonočním klubíčkem 06. 04. 2022

Paní učitelky připravily celkem devět různých aktivit na stanovištích pro děti ze třídy U Jablíčka.