Hurá, je tady karneval! 12. 02. 2020

Princezny, kovbojové, pejsci, supermani... Jsme tady správně v naší školce? Ale ano, vždyť je přece karneval!

Kouzelnické představení 11. 02. 2020

V úterý 11.2. jsme se úplně všichni sešli v 1.třídě U Vodníčků. Ptáte se proč? Protože tam na nás někdo čekal. Červený nos, kárované oblečení a úsměch od ucha k uchu. Ano - byl to klaun Pepa. A nepřišel sám, přivedl s sebou také kouzelníka.

Kam jede vláček, kampak motoráček 24. 01. 2020

V týdnu od 20. do 24. ledna se děti ze třídy U Jablíček seznamovaly se základními pravidly chování na chodníku a na ulici, v dopravním prostředku. Děti velmi zaujala pohybová hra na vlak, ke které se naučily krátkou píseň.

Návštěva pekárny Topek v Topolné 16. 01. 2020

Ve čtvrtek 16.1.2020 jsme s dětmi navštívili pekárnu Topek, kde nám ukázali výrobu chleba, rohlíků a zákusků.

Hrátky bez hranic na Obchodním domě 09. 01. 2020

Program Hrátky bez hranic umožnil dětem vyzkoušet si netradiční stolní hry a hrací koutek s lákavými stavebnicemi.

Vánoce u Vodníčků 18. 12. 2019

Vánoční stromeček zavoněl v pokoji, maminka u stolu jablíčko rozkrojí. A když ho rozkrojí, uvidí hvězdičku, která se schovala v červeném jablíčku.