Téma: Kde žijeme 06. 05. 2020

Prvním téma měsíce května, o kterém bychom si ve školce povídali, je: Kde žijeme. Tak pojďme splnit všechny úkoly a možná na nás bude čekat i malé překvapení.

Informace o platbě v měsíci dubnu 09. 04. 2020

Ke dni 15. 4. 2020 bude zadána inkasní platba, a to za stravné za březen – za období od 1. do 13. 3. 2020 (tj. za dny, kdy se dítě v MŠ stravovalo). Školné na měsíc duben se nebude platit z důvodu předpokládaného celoměsíčního uzavření MŠ. Platba školného za březen bude zpětně snížena na částku 202 Kč, tj. za pracovní dny, po které byla MŠ v provozu. Platba školného za měsíc březen, která byla provedena inkasem k 15. 3. 2020 bude rodičům vyúčtována odpočtem zpětně (celkem 243 Kč), a to po opětovném otevření MŠ .

Číst více

Aktivity (nejen) pro předškoláky aneb aby nám nebylo po školce tolik smutno 23. 03. 2020

Než se všichni společně sejdeme, máme pro Vás několik zajímavých odkazů, kde najdete pracovní listy,zábavné hry, úkoly a písničky.

Policie v MŠ - bezpečnost na prvním místě 26. 02. 2020

Ve středu 26.2. se všichni předškoláci sešli ve třídě U Jablíček, kde na ně čekala paní policistka. Přišla našim největším dětem povědět o tom, co všechno se může stát a jak se správně v dané situaci zachovat. Ve středu 26.2. se všichni předškoláci sešli ve třídě U Jablíček, kde na ně čekala paní policistka. Přišla našim největším dětem povědět o tom, co všechno se může stát a jak se správně v dané situaci zachovat. Ve středu 26.2. se všichni předškoláci sešli ve třídě U Jablíček, kde na ně čekala paní policistka. Přišla našim největším dětem povědět o tom, co všechno se může stát a jak se správně v dané situaci zachovat.

Z pohádky do pohádky 21. 02. 2020

Týden od 17.2. do 21.2. byl v naší školce doslova pohádkový. Zavítaly k nám dokonce pohádky tři. V první třídě na děti čekala ježibaba, ve druhé se něco bílého linulo z hrnečku a ve třetí musela Maruška v zimě hledat jahody. Týden od 17.2. do 21.2. byl v naší školce doslova pohádkový. Zavítaly k nám dokonce pohádky tři. V první třídě na děti čekala ježibaba, ve druhé se něco bílého linulo z hrnečku a ve třetí musela Maruška v zimě hledat jahody.

Aby u nás bylo jako v pohádce 19. 02. 2020

Ve třídě U Jablíček jsme se rozhodli, že se postaráme o to, aby bylo všude kolem nás dobře a krásně jako v pohádce. Budeme chránit zdravé životní prostředí.