Pokyny k distančnímu vzdělávání 01. 03. 2021

Naše školka je sice uzavřená, ale nebojte se, každý den pro Vás něco přichystáme.

Z pohádky do pohádky 26. 02. 2021

Týden od 15.2. do 19.2. 2021 byl věnován pohádkám. Jakým? Zkuste hádat: tváře bílé jako sníh, vlasy černé, v zemi zdejší ze všech nejkrásnější. Má zlou macechu, 7 malých přátel a navrch jednoho krásného prince. Ve druhé pohádce spolu v domečku dva chlupatí kamarádi hospodaří úplně stejně, jako my lidé. Jen občas něco trochu popletou, a tak do dortu přimíchají myš nebo kost. Ve třetí z pohádek se dozvíme, že se nevyplácí být lakomý, ale je lepší se podělit. Kdyby,,pán" s červeným hřebínkem na hlavě lakomý nebyl, nemusel ležet v oboře a mít nožky nahoře.

Hry na podporu matematické gramotnosti a logiky 24. 02. 2021

V tomto článku naleznete pravidelně nové odkazy, díky kterým bude u dětí rozvíjena matematická gramotnost a logika formou her.

Karnevalové veselí ve 2. třídě U Sluníčka 12. 02. 2021

„Hojačky, hojačky, zahrejte mě muzikanti skákačky.....“

Karneval u našich Vodníčků 12. 02. 2021

Haló pane karnevale, račte dále, račte dále.

Jablíčka v maskách „Co dům dal“ aneb Karneval a povolání 11. 02. 2021

Karneval ve třídě U Jablíčka byl letos zajímavý tím, že děti ráno přicházely ustrojeny v originálních kostýmech, které se nedají koupit.