Vánoční hostina U Jablíček 20. 12. 2018

Počkej chvilku, chviličku, uhnětu tě, rohlíčku, uhnětu tě, upeču tě, máma už si dělá chutě, upeču tě pomaloučku, pak na tebe, rohlíčku, budu sypat sladkou moučku, počkej chvilku, chviličku! - František Hrubín

Vánoční pouštění lodiček U Jablíček 17. 12. 2018

Dnes jsme si ve třídě U Jablíčka udělali kouzelnou, a taky trochu tajemnou atmosféru.

Vánoční tvořivé ruce U Jablíček 13. 12. 2018

V dnešním vánočním odpoledni se našim šikovným rodičům, babičkám a dětem podařily vytvořit krásné vánoční baňky a jiné ozdoby.

Medové pečení U Jablíček 12. 12. 2018

Ve školce pekli jsme dneska, voňavé vánoční perníčky. Od medového těsta, upatlaní jsem celičcí. Hvězdičky, vláček, srdíčka, dokonce losí rodinku. A Mařenku a Jeníčka, i chaloupku mám z perníku!

Mikuláši, Mikuláši… 05. 12. 2018

Mikuláši, Mikuláši, kdo to tady děti straší, kdo tu řinčí řetězem, a kdo s tebou přišel sem?

Vánoční tvoření s čertíky 05. 12. 2018

Advent jsme zahájili čertovským tanečkem...