SLAVÍME 40. NAROZENINY 13. 06. 2019

Ano, je to tak. Naše školka má už 40 let a my jsme to v jeden krásný, červnový čtvrtek pořádně oslavili! Pozvali jsme všechny maminky, tatínky, dědečky, babičky, a hlavně všechny děti na naši zahradu!

Co dělá školka v noci 08. 06. 2019

Přesně to jsme zjišťovali z pátku na sobotu! Ale pěkně popořadě…

Koloběžky v akci 07. 06. 2019

Ve třídě U Jablíčka jsme si povídali celý týden o dopravních prostředcích a značkách, a tak jsme se v pátek dopoledne rozhodli, že vytáhneme helmy, koloběžky a co nás ještě napadne, a půjdeme se na hřiště pořádně projet.

Klaun Brdík u nás ve školce 31. 05. 2019

Ke Dni dětí jsme pozvali do naší školky Klauna Brdíka, který rozesmál každého, kdo ho jen uslyšel.

Cesta za nosem s Lojzíkem 28. 05. 2019

V rámci projektových dnů 2. třída U Sluníček navštívila Filmový uzel na Kudlově, kde se seznámila s příběhem o Lojzíkovi, který se vydává na cestu do neznáma, která mu má pomoci od bolesti zad a trápení, které jej provází.

Projektový den – exkurze do ZOO Lešná 24. 05. 2019

Všechny naše děti měly vyjímečný výlet do ZOO. Ptáte se proč vyjímečný? Protože to nebyla jen tak obyčejná návštěva! Dětem jsme přichystali zajímavý den z projektu Šablony 2.