Zdravá 5 v naší školce 13. 11. 2019

Do naší školky přišli dva maňásci, kteří nás přivítali pohádkou o zdraví a o tom, co všechno jíme, co je zdravé a co ne.

Skanzen Rochus 24. 10. 2019

Ve čtvrtek jsme se se staršími dětmi vypravili do Uherského Hradiště do skanzenu Rochus. Hned při příjezdu nás očarovala krásná příroda, kterou osvítilo sluníčko a provázelo nás na celé cestě.

Dýňové tvoření 23. 10. 2019

Ve středu jsme měli ve školce velikou slávu! Co se dělo? Celá školka se sešla dohromady – všechny děti, všichni rodiče a všechny paní učitelky!

Plavecký výcvik - NEKKY baby Club na Jižních Svazích 18. 10. 2019

Od 13. září do 18. října přihlášené děti z 2. a 3. třídy absolvovaly plavecký výcvik v NEKKY baby Club na Jižních Svazích.

Naši Podzimníčci 18. 10. 2019

Přišel podzim, krásnými barvami nám vymaloval okolní stromy, a my jsme si řekli, že si podzimními barvami a krásnou přírodou vymalujeme i naši školku.

Návštěva knihovny 10. 10. 2019

Děti 2. třídy se vydaly do knihovny na výukový program o podzimu.