Větrníkový den 21. 11. 2019

21. listopad je Evropským dnem pro cystickou fibrózu. Využili jsme tento den k šíření osvěty o závažné nemoci, která bohužel postihla i jednoho kamaráda v naší mateřské škole.

Návštěva Zdravotní školy ve Zlíně 14. 11. 2019

Předškoláci ve čtvrtek navštívili Zdravotní školu, kde studenti dětem ukázali, jak vypadá naše kostra a jaké máme vnitřní orgány.

Zdravá 5 v naší školce 13. 11. 2019

Do naší školky přišli dva maňásci, kteří nás přivítali pohádkou o zdraví a o tom, co všechno jíme, co je zdravé a co ne.

Skanzen Rochus 24. 10. 2019

Ve čtvrtek jsme se se staršími dětmi vypravili do Uherského Hradiště do skanzenu Rochus. Hned při příjezdu nás očarovala krásná příroda, kterou osvítilo sluníčko a provázelo nás na celé cestě.

Dýňové tvoření 23. 10. 2019

Ve středu jsme měli ve školce velikou slávu! Co se dělo? Celá školka se sešla dohromady – všechny děti, všichni rodiče a všechny paní učitelky!

Plavecký výcvik - NEKKY baby Club na Jižních Svazích 18. 10. 2019

Od 13. září do 18. října přihlášené děti z 2. a 3. třídy absolvovaly plavecký výcvik v NEKKY baby Club na Jižních Svazích.