Vánoce dřív, dnes, doma i jinde 11. 12. 2019

V adventním čase navštívily děti ze 3. třídy U Jablíček Obvodní knihovnu Jižní Svahy. Paní knihovnice Eliška Horehleďová pro děti připravila zajímavou besedu o vánočních tradicích a zvycích.

Vánoční tvoření U Vodníčků 11. 12. 2019

Ve středu se sešli rodiče našich nejmladších pokladů ve třídě U Vodníčků a společně jsme si užili vánoční tvoření.

Vánoční tvoření U Jablíček 10. 12. 2019

Děti a rodiče z 3. třídy se sešli v úterý odpoledne, aby společně vytvořili něco krásného a vkusného, co by nazdobilo a dotvořilo vánoční atmosféru ve všech rodinách.

Čertovské dopoledne U Sluníček 05. 12. 2019

Ve čtvrtek 5.12. do třídy U Sluníček nepřišly děti, ale čerti a čertice a společně si užili čertovské řádění.

Mik Mikuláš přišel s čertem na koláč 05. 12. 2019

Ve čtvrtek bylo v naší školce nejen veselo, ale i trošku bázlivo a plačtivo.

Mikulášské pečení a čertovské dovádění U Vodníčků 04. 12. 2019

Kde se vzal, tu se vzal, Mikuláš pod okny stál. V ruce zlatou berličku, na hlavě měl čepičku, z bílých vousů teplý šál, takhle děti vypadal.