Martin na bílém koni dorazil až do třídy U Sluníček 09. 11. 2018

Protože se na Svatého Martina lidé setkávají s dobrými přáteli nebo s celou rodinou, také děti ze třídy U sluníček se dnes sešly s dětmi od Jablíček a společně vstoupily do jeho příběhu.

Zdravá pětka 07. 11. 2018

„Drž si zdravou pětku v jídelníčku, ať máš energii na jedničky v žákovské!“

Podzimní práce na naší zahrádce 01. 11. 2018

Na zahradě u školičky, půjčili jsme si hrabičky. Hrabem tam a zase zpátky, hrabem listí na hromádky. Foukne vítr (fíííí) a co se stane? Listí je zas rozfoukané.

Plavání 26. 10. 2018

Nejstarší děti ze třídy „U Sluníčka“ a ze třídy „U Jablíčka“ navštěvovaly během měsíce září a října vždy v pátek dopoledne NEKKY baby Club na Jižních Svazích.

Heloweenský den U Sluníček 25. 10. 2018

Děti přišly v převlecích, ve třídě nám přibylo plno pavučin, netopýrů a pavouků.

Dýně, kam se podíváš... 25. 10. 2018

Ve čtvrtek se to u jablíček jen hemžilo nejrůznějšími dýněmi – opravdovými nebo papírovými, různých tvarů a úsměvů – spíš vlastně úšklebů.