Hrátky bez hranic na Obchodním domě 09. 01. 2020

Program Hrátky bez hranic umožnil dětem vyzkoušet si netradiční stolní hry a hrací koutek s lákavými stavebnicemi.

Vánoce u Vodníčků 18. 12. 2019

Vánoční stromeček zavoněl v pokoji, maminka u stolu jablíčko rozkrojí. A když ho rozkrojí, uvidí hvězdičku, která se schovala v červeném jablíčku.

Vánoční čas U Jablíček 18. 12. 2019

Děti ze třídy U Jablíček si předvánoční dobu čekání velmi užívaly. Samy si zdobily stromeček, zpívaly a poslouchaly vánoční písně a koledy.

Vánoce dřív, dnes, doma i jinde 11. 12. 2019

V adventním čase navštívily děti ze 3. třídy U Jablíček Obvodní knihovnu Jižní Svahy. Paní knihovnice Eliška Horehleďová pro děti připravila zajímavou besedu o vánočních tradicích a zvycích.

Vánoční tvoření U Vodníčků 11. 12. 2019

Ve středu se sešli rodiče našich nejmladších pokladů ve třídě U Vodníčků a společně jsme si užili vánoční tvoření.

Vánoční tvoření U Jablíček 10. 12. 2019

Děti a rodiče z 3. třídy se sešli v úterý odpoledne, aby společně vytvořili něco krásného a vkusného, co by nazdobilo a dotvořilo vánoční atmosféru ve všech rodinách.