Mik Mikuláš přišel s čertem na koláč 05. 12. 2019

Ve čtvrtek bylo v naší školce nejen veselo, ale i trošku bázlivo a plačtivo.

Mikulášské pečení a čertovské dovádění U Vodníčků 04. 12. 2019

Kde se vzal, tu se vzal, Mikuláš pod okny stál. V ruce zlatou berličku, na hlavě měl čepičku, z bílých vousů teplý šál, takhle děti vypadal.

Divadélko ve školce 29. 11. 2019

Když prší, kvetou paraplíčka, když prší voda do ticha, poslouchej déšť a zavři víčka, když prší, kvetou paraplíčka, a každé někam pospíchá.

Větrníkový den 21. 11. 2019

21. listopad je Evropským dnem pro cystickou fibrózu. Využili jsme tento den k šíření osvěty o závažné nemoci, která bohužel postihla i jednoho kamaráda v naší mateřské škole.

Návštěva Zdravotní školy ve Zlíně 14. 11. 2019

Předškoláci ve čtvrtek navštívili Zdravotní školu, kde studenti dětem ukázali, jak vypadá naše kostra a jaké máme vnitřní orgány.

Zdravá 5 v naší školce 13. 11. 2019

Do naší školky přišli dva maňásci, kteří nás přivítali pohádkou o zdraví a o tom, co všechno jíme, co je zdravé a co ne.