Z pohádky do pohádky 21. 02. 2020

Týden od 17.2. do 21.2. byl v naší školce doslova pohádkový. Zavítaly k nám dokonce pohádky tři. V první třídě na děti čekala ježibaba, ve druhé se něco bílého linulo z hrnečku a ve třetí musela Maruška v zimě hledat jahody. Týden od 17.2. do 21.2. byl v naší školce doslova pohádkový. Zavítaly k nám dokonce pohádky tři. V první třídě na děti čekala ježibaba, ve druhé se něco bílého linulo z hrnečku a ve třetí musela Maruška v zimě hledat jahody.

Aby u nás bylo jako v pohádce 19. 02. 2020

Ve třídě U Jablíček jsme se rozhodli, že se postaráme o to, aby bylo všude kolem nás dobře a krásně jako v pohádce. Budeme chránit zdravé životní prostředí.

Hurá, je tady karneval! 12. 02. 2020

Princezny, kovbojové, pejsci, supermani... Jsme tady správně v naší školce? Ale ano, vždyť je přece karneval!

Kouzelnické představení 11. 02. 2020

V úterý 11.2. jsme se úplně všichni sešli v 1.třídě U Vodníčků. Ptáte se proč? Protože tam na nás někdo čekal. Červený nos, kárované oblečení a úsměch od ucha k uchu. Ano - byl to klaun Pepa. A nepřišel sám, přivedl s sebou také kouzelníka.

Kam jede vláček, kampak motoráček 24. 01. 2020

V týdnu od 20. do 24. ledna se děti ze třídy U Jablíček seznamovaly se základními pravidly chování na chodníku a na ulici, v dopravním prostředku. Děti velmi zaujala pohybová hra na vlak, ke které se naučily krátkou píseň.

Návštěva pekárny Topek v Topolné 16. 01. 2020

Ve čtvrtek 16.1.2020 jsme s dětmi navštívili pekárnu Topek, kde nám ukázali výrobu chleba, rohlíků a zákusků.